You Plus

SVEIKI PRISIJUNGĘ PRIE YOU+NISSAN

Skirta jums


You+Nissan – Nissan klientų lojalumo sistema, suteikianti prieigą prie daugybės puikių galimybių. Sužinoję Jūsų naujojo Nissan kėbulo (transporto priemonės identifikavimo) numerį, kurį Nissan atstovybė jums praneš likus kelioms dienoms iki automobilio pristatymo, galite registruoti You+Nissan klientų lojalumo sistemoje ir pradėti naudotis visomis paslaugomis ir pasiūlymais.


Pranašumai


Sukurkite savo profilį ir naudokitės teikiamais privalumais

Sistemoje You+Nissan galite sukurti savo profilį su asmeniniais duomenimis, taip Nissan galės teikti pasiūlymus ir paslaugas skirtas tik Jums.


„Mano Nissan“ – daugiau jūsų automobiliui

Sistemoje You+Nissan yra sritis „Mano Nissan“, kurioje galima lengvai rasti automobilio priežiūros patarimus. Tai reiškia, kad vairuoti Nissan bus dar smagiau.


Arčiau Nissan

Sistemos You+Nissan paskirtis – leisti Nissan suprasti kliento poreikius ir suteikti tai ko jiems labiauiai reikia. Tai erdvė, kurioje Nissan automobilio turėjimo patirtis papildoma visada aktualia ir smagia medžiaga.


You+Nissan LEAF

Jeigu turite Nissan LEAF, sistemoje YOU+NISSAN galite gauti papildomų ypatingų paslaugų, pavyzdžiui, prieigą prie novatoriškų CARWINGS paslaugų – tai nepaprasta priemonė, leidžianti automobilį valdyti nuotoliniu būdu iš kompiuterio arba iPhone telefono.

NUVAŽIUOKITE TOLIAU

Jei esate pasiruošę keliauti elektromobiliu 100 %, naujasis Nissan LEAF 30kWh bus geriausias jūsų pasirinkimas. Įkrautu naujuoju galingesniu 30 KW akumuliatoriumi varomu automobiliu nuvažiuosite net 250 km. Naujasis Nissan LEAF atveria naujas galimybes.