You Plus

Profesionalaus meistro dirbtuvės ant ratų: Briuselio automobilių parodoje „Nissan“ pristatė koncepcinį furgoną NV300

  • Naujoviškas koncepcinis furgonas NV300 demonstruoja lanksčias „Nissan“ furgonų konvertavimo pagal užsakymą galimybes.
 
  • Mobiliosiose dirbtuvėse gausu sumanių sprendimų profesionalams.
 
  • Koncepciniame furgone įrengtas integruotas universalus nešiojamasis akumuliatoriaus blokas – „Nissan Energy ROAM“, užtikrinantis efektyvų švarios elektros energijos tiekimą kelyje.

 

„Nissan“ pristatė naują koncepcinį furgoną NV300, atskleisdama „Nissan“ komerciniuose automobiliuose slypinčias įvairias konvertavimo pagal užsakymą galimybes.

 

 

Briuselio automobilių parodoje Belgijoje pristatyto automobilio krovinių skyrius paverstas mobiliosiomis dirbtuvėmis, skirtomis kūrybingiems profesionaliems staliams. Šis furgonas su praktiškomis ir naujoviškomis funkcijomis yra puikus pavyzdys, kaip bet kuris lengvasis komercinis automobilis iš plataus „Nissan“ asortimento gali tapti nepamainomu partneriu įvairiuose pramonės sektoriuose dirbantiems profesionalams.

 

Koncepcinis furgonas NV300 komplektuojamas su integruotu nešiojamuoju akumuliatoriaus bloku „Nissan Energy ROAM“. Tai universalus, oro poveikiui atsparus ir patogus maitinimo šaltinis, užtikrinantis aplinkos neteršiantį ir tylų energijos tiekimą kelyje. Šis nešiojamasis akumuliatoriaus blokas, kurio talpa siekia 700 Wh, o maksimali galia – 1 kW, yra modernus elektros energijos centras mobiliems profesionalams.

 

Medžio darbais užsiimantiems specialistams, kuriems tenka nuolat keliauti iš vieno objekto į kitą, šis sprendimas leistų efektyviai ir aplinką tausojančiu būdu naudoti elektros energiją visiems savo darbo įrankiams ir planšetei.

 

„Nissan Energy ROAM“ blokas, kurį sudaro antrinio panaudojimo akumuliatoriai iš atitarnavusių „Nissan LEAF“ elektromobilių, yra naujausias pasiekimas, patvirtinantis „Nissan“ lyderystę tvarios energijos technologijų srityje. Maitinimo blokas gali būti įkrautas net naudojant energiją iš saulės modulių, montuojamų ant koncepcinio NV300 furgono stogo. Šiuo požiūriu tai tikras autonominis energijos šaltinis.

 

„Nissan Europe“ lengvųjų komercinių automobilių planavimo ir rinkodaros direktorius Francesco Giacalone teigė: „Pristatydama koncepcinį NV300 furgoną, „Nissan“ iš tiesų parodo, jog ateities komercinį automobilį ji įsivaizduoja kaip patikimą verslo klientų partnerį. Jis yra praktiškas ir universalus, taip pat naujoviškas ir nepriklausomas dėl papildomai įrengto „Nissan Energy ROAM“. Mūsų nuomone, šis sprendimas turi didžiulį potencialą lengvųjų komercinių automobilių sektoriuje ir yra pagrindinis „Nissan“ komercinių automobilių pranašumas.“

 

 

Koncepcinis NV300 furgonas aiškiai parodo, kokių naujų galimybių verslo klientai gali tikėtis iš „Nissan“ ateityje. Personalizuotame krovinių skyriuje panaudota daug naujoviškų sprendimų, tarp jų integruotas kompiuteris su liečiamuoju ekranu, grindyse įrengtais bėgeliais slankiojanti sukamoji kėdė, kompaktiškos specialios dėtuvės ir LED apšvietimas lubose.

 

Furgono vidus sukurtas bendromis „Nissan“ ir pripažintos britų dizaino studijos „Studio Hardie“ pastangomis.

 

„Nissan Energy ROAM“ blokas sukurtas nešiojamojo elektros tiekimo technologijos prototipo pagrindu. Ši analogiška sistema buvo pristatyta su koncepciniais modeliais „Nissan Navara Dark Sky“ ir „Nissan Navara EnGuard“, pasirodžiusiais atitinkamai 2018 m. ir 2016 m. Hanoverio automobilių parodoje. Tai dar viena praktinė „Nissan Intelligent Mobility“ koncepcijos realizacija ir „Nissan“ pasiryžimo taikyti akumuliatoriaus technologijas bei elektromobilių gamybos patirtį visiškai naujose verslo srityse pavyzdys.

 

„Nissan NV300“ – erdvus ir netikėtinai praktiškas lengvasis komercinis automobilis, kuris gali būti įvairaus ilgio ir aukščio. Visiems savo lengviesiems komerciniams automobiliams (įskaitant apdovanotąjį „Navara“ pikapą) „Nissan“ siūlo penkerių metų / 160 000 km („e-NV200“ modeliui – 100 000 km) ridos garantiją. Garantija gali būti perduodama naujiems automobilių savininkams.