You Plus

Prancūzijoje įvyko pasaulinis naujo prekybos modelio „Nissan City Hub“, iš pagrindų keičiančio ateities mobilumo ir klientų aptarnavimo sampratą, debiutas

„Nissan“ pristatė savo pirmąjį novatorišką „Nissan City Hub“ projektą, sujungiantį elektroninę prekybą ir koncepcinę parduotuvę. Jo premjera įvyko netoli Paryžiaus, judriame prekybos centre „Velizy 2“.

 

„Nissan City Hub“ orientuotas į išskirtinę įtraukiančią patirtį, nukeliančią pirkėjus į „Nissan“ ateities mobilumo pasaulį.

 

„Nissan City Hub“ centras supažindins žmones su mūsų ateities mažmeninės prekybos vizija jų įprasto apsipirkimo metu, – teigė už pasaulinius pardavimus ir mažmeninę prekybą atsakingas „Nissan Motor Co., Ltd.“ viceprezidentas Leonas Dorssers. – Šiandien pristatomas centras yra naujas proveržis plėtojant mūsų pasaulinę prekybos strategiją, pagrįstą elektronine prekyba ir naujomis mobilumo technologijomis pirkėjų aptarnavimo kokybei virtualioje ir fizinėje aplinkoje pagerinti.“

 

Už pardavimus ir rinkodarą atsakingas „Nissan Europe“ vyresnysis viceprezidentas Kenas Ramirezas pridūrė: „Toliau siekdami patenkinti augančius šiuolaikinių pirkėjų poreikius, mes su pasididžiavimu pristatome pirmąjį istorijoje „Nissan City Hub“ centrą Paryžiuje. Naujomis technologijomis ir priemonėmis išsiskiriantis „Nissan City Hub“ siūlo unikalų kompleksinį pirkimo procesą ir sklandų nenutrūkstamą perėjimą nuo online prie offline aplinkos.“

 

Nauja platinimo tinklo koncepcija

 

Remiantis 2017 m. „Bain & Company“ atlikto tyrimo rezultatais, 50 proc. atvejų automobilių pirkimas prasideda internetu, o 60 proc. pirkėjų sprendimą dėl automobilio markės, modelio ir kainos priima dar prieš peržengdami atstovybės slenkstį. Atsižvelgdama į naujus pirkėjų poreikius ir vartojimo įpročius, „Nissan“ sukūrė ateities mažmeninės prekybos strategiją, pagrįstą nauju, kompleksišku ir integruotu modeliu, kuris suderina atstovybių vietos specifikos išmanymą bei patirtį ir skaitmeninių technologijų atveriamas naujas galimybes.

 

Naujo tipo atstovybės tinklo paskirtis – užtikrinti geriausią sektoriuje klientų aptarnavimą ir pranokti jų lūkesčius. Šiam tikslui pasitelkiama patobulinta online ir offline aplinka, pagrįsta naujais formatais ir naujomis technologijomis. Ji leidžia pirkėjams visiškai kontroliuoti pirkimo procesą ir palaiko juos visame „kelyje“, padedant produktų ekspertams ir atstovams.

 

Grupė „Altaïr“ („Nissan“ atstovybės) greitai prisijungė prie „Nissan City Hub“ iniciatyvos: „Tai natūrali pramonės šakos raida – pasitelkiant naujas galimybes ir technologijas siekiama geriau aptarnauti klientus ir kartu nauju rakursu pažvelgti į mūsų tradicinį atstovybės modelį. Tai nepakeičia to, ką mes darome, tačiau siūlo pirkėjams kitokią patirtį.“

 

Įtraukianti patirtis su „Nissan Intelligent Mobility“ priešakyje

 

„Nissan City Hub“ – naujas revoliucingas sprendimas, sujungiantis skaitmeninę aplinką su patrauklia koncepcine parduotuve „Vélizy 2“ prekybos centre. Visiškai naują patirtį pirkėjams siūlantis „Nissan City Hub“ yra vienintelis toks centras automobilių pramonėje. Tai gyvybinga vieta su ambicingais užmojais, kuriuos patvirtina 88 m2 plotą užimantys ekranai, penkios vietos bandomajam važiavimui parengtiems automobiliams ir po 2019 m. rudens planuojama tolesnė plėtra.

 

„Nissan City Hub“ centre lankytojų laukia nauji elektroninės prekybos sprendimai, užtikrinantys lengvas naudojimosi sąlygas ir įvairias automobilių personifikavimo bei pirkimo tiesiogiai online galimybes be jokio „spaudimo pirkėjui“. Dar niekuomet nebuvo taip lengva įsigyti „Nissan“ LEAF ar QASHQAI automobilį – jo savininku galima tapti keliais spustelėjimais.

 

Pirkėjus pasitinka „Nissan Intelligent Mobility“ konsultantai, atstovaujantys įvairioms sritims. Pasitelkdami kūrybines ir menines priemones, muziką bei naujas technologijas, jie pristato naują požiūrį į klientų aptarnavimą.

 

Pagrindinę vietą šiame centre užima „Nissan Intelligent Mobility“ koncepcija ir perkamiausias Europoje legendinis elektromobilis „Nissan LEAF“ su naujausiomis technologijomis, tokiomis kaip „ProPilot“, suteikiančiomis vairuotojui daugiau pasitikėjimo kelyje.

 

Po numatytos plėtros „Nissan City Hub“ centro lankytojai galės susipažinti su naujoviška energijos kaupimo sistema „xStorage Home“, naudojančia naujus ir naudotus „Nissan“ elektromobilių akumuliatorius, taip pat su pirmuoju Prancūzijoje greito elektromobilių įkrovimo stotelių tinklu.

 

Ateityje „Nissan City Hub“ klientai galės užsisakyti automobilių pristatymą į „Vélizy“ ar į kitą „Altaïr“ grupės atstovybę, taip pat į savo namus.

 

Šis naujas centras yra „Nissan“ ateities mažmeninės prekybos strategijos įgyvendinimo pradžia. Jis nutiesia kelius tolesnei naujos ir unikalios prekybos idėjos sklaidai: tokius centrus planuojama įkurti ir kituose didmiesčiuose, tokiuose kaip Berlynas, Tokijas ir Šanchajus.