You Plus

Ryškesniu charakteriu, geresnėmis važiavimo charakteristikomis ir novatoriškomis technologijomis išsiskiriantis naujasis „Nissan JUKE“ keičia kompaktiškų krosoverių apibrėžimą

Originalusis „Nissan JUKE“ savo unikaliu stiliumi laužo visus šablonus. O dabar naujasis „Nissan JUKE“ yra pasirengęs dar kartą pakeisti kompaktiško SUV įvaizdį.

 

TOLIAU ›

Europos rinkoje jau pasirodė naujos „Nissan LEAF“ versijos, atveriančios pirkėjams kaip niekad plačias pasirinkimo galimybes

Europos rinkoje jau pasirodė naujos „Nissan LEAF” versijos.

 

TOLIAU ›

Pirmieji į elektromobilių varžybas užsiregistravo su naujuoju „Nissan LEAF“

Kartą metuose visų Baltijos šalių „Nissan" atstovybių vadovai renkasi į seminarą, kuriame keičiasi patirtimi, vertina nuveiktus darbus ir renka geriausią atstovą regione.

 

TOLIAU ›

Specialios laidos jubiliejiniai „Z“ serijos modeliai: žvilgsnis į praeitį

50 metų neblėstantis sportinių automobilių gerbėjų dėmesys.

 

TOLIAU ›

2020 m. „Nissan GT-R NISMO“ didina greitį

Įvyko pasaulinis 2020 m. „Nissan GT-R NISMO“ debiutas. Jis pasirodė su naujais, lenktyninių automobilių įkvėptais sprendimais ir patobulinimais, kurie maksimaliai pagerina jo įkvepiančias dinamines charakteristikas.

 

TOLIAU ›

Prancūzijoje įvyko pasaulinis naujo prekybos modelio „Nissan City Hub“, iš pagrindų keičiančio ateities mobilumo ir klientų aptarnavimo sampratą, debiutas

„Nissan“ pristatė savo pirmąjį novatorišką „Nissan City Hub“ projektą, sujungiantį elektroninę prekybą ir koncepcinę parduotuvę.

 

TOLIAU ›

„Nissan“ pristato „e-POWER“ modelius Europoje

IMQ krosoverio koncepcija su novatoriška elektrifikuota jėgos pavara, kuri taps plačiai prieinama vartotojams nuo 2022 metų.

 

TOLIAU ›

„Nissan“ pristatė IMQ koncepciją 2019 m. Ženevos automobilių parodoje

Pažangesnis dizainas ir visų ratų pavaros sistema „e-POWER“ – tai naujos krosoverių kartos pradžia.

 

TOLIAU ›

„Micra“ pagausėjimas: „Nissan“ išplėtė galios agregatų asortimentą, kad geriau patenkintų pirkėjų poreikius

Pirkėjų pasirinkimui į „Micra" asortimentą įtraukti trys nauji variantai. Prie jau siūlomo 1,0 l 70 AG benzininio variklio be turbinos prisijungė nauji galios agregatai.

 

TOLIAU ›

Profesionalaus meistro dirbtuvės ant ratų: Briuselio automobilių parodoje „Nissan“ pristatė koncepcinį furgoną NV300

„Nissan“ pristatė naują koncepcinį furgoną NV300, atskleisdama „Nissan“ komerciniuose automobiliuose slypinčias įvairias konvertavimo pagal užsakymą galimybes.

 

TOLIAU ›

REGISTRUOKITĖS