You Plus

„Nissan“ pristato „e-POWER“ modelius Europoje

IMQ krosoverio koncepcija su novatoriška elektrifikuota jėgos pavara, kuri taps plačiai prieinama vartotojams nuo 2022 metų.

 

TOLIAU ›

„Nissan“ pristatė IMQ koncepciją 2019 m. Ženevos automobilių parodoje

Pažangesnis dizainas ir visų ratų pavaros sistema „e-POWER“ – tai naujos krosoverių kartos pradžia.

 

TOLIAU ›

„Micra“ pagausėjimas: „Nissan“ išplėtė galios agregatų asortimentą, kad geriau patenkintų pirkėjų poreikius

Pirkėjų pasirinkimui į „Micra" asortimentą įtraukti trys nauji variantai. Prie jau siūlomo 1,0 l 70 AG benzininio variklio be turbinos prisijungė nauji galios agregatai.

 

TOLIAU ›

Profesionalaus meistro dirbtuvės ant ratų: Briuselio automobilių parodoje „Nissan“ pristatė koncepcinį furgoną NV300

„Nissan“ pristatė naują koncepcinį furgoną NV300, atskleisdama „Nissan“ komerciniuose automobiliuose slypinčias įvairias konvertavimo pagal užsakymą galimybes.

 

TOLIAU ›

„Nissan LEAF“ dalyvauja maratone per Europą

Elektrinių transporto priemonių maratonas prasidėjo 2018 m. rugsėjo 18 d. Taline, o finišavo rugsėjo 29 d. Monake. Elektromobilių maratonas driekėsi per dešimt šalių su sustojimais 37 miestuose. Pirmą kartą elektrinių transporto priemonių maratonas vyko ketvirtajame dešimtmetyje organizuoto Talino-Monte Karlo ralio maršrutu.

 

TOLIAU ›

„Nissan“ automobiliai lydėjo tris sklandytojus kelionėje į Ukrainą

Siekdami pažymėti Lietuvos šimtmetį, trys skraidymo entuziastai Algirdas Šimoliūnas, Ignas Bitinaitis ir Sakalas Uždavinys rugpjūčio pirmosios vidurdienį pakilo iš Kartenos aeroklubo ir nukeliavo apie 1800 kilometrų iki pat Odesos Ukrainoje. Sklandytojai keliavo ne vieni – žemėje juos lydėjo trijų „Nissan“ didesnio pravažumo automobilių kolona bei baikerių klubo „Roadhogs MC“ atstovai.

 

TOLIAU ›

Pirmieji į elektromobilių varžybas užsiregistravo su naujuoju „Nissan LEAF“

Vos paskelbus registraciją į ketvirtąsias elektromobilių varžybas „Įsikrauk su „Energijos tiekimu“: Vilnius–Palanga“, entuziastai sukruto ir į organizatorių pašto dėžutę įkrito ne viena paraiška. Patys pirmieji suskubo Mindaugas Plukys ir Vitoldas Milius, registracijos formą užpildę praėjus tik dešimčiai minučių po jos paskelbimo. Jie gegužės 4-ąją vyksiančiose varžybose važiuos naujuoju „Nissan LEAF“ – pirmuoju elektromobiliu, sulaukusiu antros kartos modelio.

 

TOLIAU ›

PRIEDAI NAUJAJAM „LEAF“ IR PAVASARIO BEI ŽIEDADULKIŲ PROBLEMAS IŠSPRENDŽIANTIS ITIN KOKYBIŠKAS ŽIEDADULKIŲ FILTRAS

Atsikvėpkite lengviau ir pamirškite čiaudulį – ateina pavasaris, kai ore pilna žiedadulkių, bet naujasis „Nissan“ žiedadulkių filtras palengvins Jūsų gyvenimą. Taip pat pristatome priedus naujajam LEAF.

 

TOLIAU ›

„TopGear Lietuva“ įvardijo geriausius metų automobilius

Po keletą mėnesių trukusių bandymų, nuvažiavus tūkstančius kilometrų, suvartojus nežmonišką kiekį kofeino, žurnalo redakcijos nariams karštų diskusijų metu apsikeitus ne viena riebia fraze ir kelioms draugystėms pakibus ant plauko, „TopGear“ Apdovanojimų 2018“ maratonas galiausiai baigėsi.

 

TOLIAU ›

Šiaurės ir Baltijos šalyse „You+Nissan“ narių jau 100 000

Šiaurės ir Baltijos šalyse „You+Nissan“ narių jau 100 000! „You+Nissan“ bendruomenės narių skaičius nuosekliai auga. Visai neseniai peržengėme svarbią ribą – prie šios mūsų bendruomenės prisijungė jau 100 000-asis narys. Ar norėtumėte sužinoti, kaip 100 000-uoju tapęs narys sureagavo į netikėtą dovaną?

 

TOLIAU ›

REGISTRUOKITĖS