You Plus

"What Car?" paskelbė "Nissan LEAF" geriausiu elektriniu automobiliu" 2018 m.

"Nissan xStorage" taip pat "įvertinta" kategorijoje "technologijų apdovanojimas"

 

TOLIAU ›

Neeilinis „Nissan Navara“ išbandymas: 8 500 kilometrų per dvi savaites

Asfaltas, bekelė, dykuma, išdžiūvusi upė, patvinęs kelias ir milijoninis miestas. Tai – vietovės, kuriomis pastarąsias dvi savaites keliavo projekto #iGo2Dakar komanda, o jų namais tapęs automobilis „Nissan Navara“ kantriai atlaikė visus išbandymus. Jų buvo, kaip teigia Mindaugas Plukys su Andriumi Lauciumi, išties nemažai...

 

TOLIAU ›

Kodėl verta rinktis įgaliotąjį „Nissan“ autoservisą?

„Nissan“ siekia pateisinti visus Jūsų lūkesčius, taip pat ir aptarnaudami po pardavimo

 

TOLIAU ›

Kam atiteko 300 € vertės kuponas Nissan automobilio priežiūrai?

Gerbiami Nissan automobilių savininkai! Įvyko antroji loterija, ir jau žinome, kam atitenka 300 € vertės kuponas automobilio priežiūrai. Laimėtoją rinkome iš visų atsiliepimų gautų pirmojo ir antrojo žaidimo metu. Dėkojame visiems dalyvavusiems.

 

TOLIAU ›

Prieš bekelės maratoną – 2 tūkstančiai kilometrų greitkeliais ir aplinkkeliais

Projekto #iGo2Dakar automobilis „Nissan Navara“ jau įveikė pirmuosius tūkstančius kilometrų. Po važinėjimų į fotosesijas ir įvairius renginius Vilniuje, Mindaugo Plukio ir Andriaus Lauciaus ekipažas trečiadienį pasiekė Havrą – uostamiestį Prancūzijoje, iš kurio krovininiu keltu į Pietų Ameriką keliauja visų Dakaro dalyvių iš Europos technika

 

TOLIAU ›

Dakaro fanų automobiliai – tik su keturių varančių ratų pavara

Dakaro ralyje kiekvienais metais dalyvauja virš 300 transporto priemonių – visureigių, sunkvežimių, motociklų, keturračių bei bagių. Tačiau Dakaro stovyklose – bivuakuose – kiekvieną vakarą zuja keliskart daugiau transporto priemonių. Didelė dalis jų – komandų aptarnaujantis personalas, žurnalistai ir gerbėjai. Šią rolę užims ir projekto #iGo2Dakar komanda – Mindaugas Plukys ir Andrius Laucius.

 

TOLIAU ›

Patikimas automobilis – būtinas atributas Dakaro žiūrovui

Kitą savaitę Dakaro ralio dalyvių iš Europos technika bus pakrauta į krovininį keltą, kuris daugiau nei mėnesį plauks iš Le Havro uosto Prancūzijoje iki Kaljao Peru. Dviem vandenynais keliaus ne tik sportininkų visureigiai, mechanikų techniniai sunkvežimiai, bet ir didžiausių šio sporto gerbėjų automobiliai. Vienas jų – ryškiai raudonas lietuvių projekto #iGo2Dakar pikapas „Nissan Navara“.

 

TOLIAU ›

Naujasis „Nissan LEAF“ jau sulaukė tarptautinio pripažinimo

Populiariausias pasaulyje elektromobilis „Nissan LEAF“ 2018 m. CES parodoje paskelbtas „Geriausia inovacija“.

 

TOLIAU ›

REGISTRUOKITĖS