You Plus

Pirmieji į elektromobilių varžybas užsiregistravo su naujuoju „Nissan LEAF“

Vos paskelbus registraciją į ketvirtąsias elektromobilių varžybas „Įsikrauk su „Energijos tiekimu“: Vilnius–Palanga“, entuziastai sukruto ir į organizatorių pašto dėžutę įkrito ne viena paraiška. Patys pirmieji suskubo Mindaugas Plukys ir Vitoldas Milius, registracijos formą užpildę praėjus tik dešimčiai minučių po jos paskelbimo. Jie gegužės 4-ąją vyksiančiose varžybose važiuos naujuoju „Nissan LEAF“ – pirmuoju elektromobiliu, sulaukusiu antros kartos modelio.

 

TOLIAU ›

PRIEDAI NAUJAJAM „LEAF“ IR PAVASARIO BEI ŽIEDADULKIŲ PROBLEMAS IŠSPRENDŽIANTIS ITIN KOKYBIŠKAS ŽIEDADULKIŲ FILTRAS

Atsikvėpkite lengviau ir pamirškite čiaudulį – ateina pavasaris, kai ore pilna žiedadulkių, bet naujasis „Nissan“ žiedadulkių filtras palengvins Jūsų gyvenimą. Taip pat pristatome priedus naujajam LEAF.

 

TOLIAU ›

„TopGear Lietuva“ įvardijo geriausius metų automobilius

Po keletą mėnesių trukusių bandymų, nuvažiavus tūkstančius kilometrų, suvartojus nežmonišką kiekį kofeino, žurnalo redakcijos nariams karštų diskusijų metu apsikeitus ne viena riebia fraze ir kelioms draugystėms pakibus ant plauko, „TopGear“ Apdovanojimų 2018“ maratonas galiausiai baigėsi.

 

TOLIAU ›

Šiaurės ir Baltijos šalyse „You+Nissan“ narių jau 100 000

Šiaurės ir Baltijos šalyse „You+Nissan“ narių jau 100 000! „You+Nissan“ bendruomenės narių skaičius nuosekliai auga. Visai neseniai peržengėme svarbią ribą – prie šios mūsų bendruomenės prisijungė jau 100 000-asis narys. Ar norėtumėte sužinoti, kaip 100 000-uoju tapęs narys sureagavo į netikėtą dovaną?

 

TOLIAU ›

"What Car?" paskelbė "Nissan LEAF" geriausiu elektriniu automobiliu" 2018 m.

"Nissan xStorage" taip pat "įvertinta" kategorijoje "technologijų apdovanojimas"

 

TOLIAU ›

Neeilinis „Nissan Navara“ išbandymas: 8 500 kilometrų per dvi savaites

Asfaltas, bekelė, dykuma, išdžiūvusi upė, patvinęs kelias ir milijoninis miestas. Tai – vietovės, kuriomis pastarąsias dvi savaites keliavo projekto #iGo2Dakar komanda, o jų namais tapęs automobilis „Nissan Navara“ kantriai atlaikė visus išbandymus. Jų buvo, kaip teigia Mindaugas Plukys su Andriumi Lauciumi, išties nemažai...

 

TOLIAU ›

Kodėl verta rinktis įgaliotąjį „Nissan“ autoservisą?

„Nissan“ siekia pateisinti visus Jūsų lūkesčius, taip pat ir aptarnaudami po pardavimo

 

TOLIAU ›

Kam atiteko 300 € vertės kuponas Nissan automobilio priežiūrai?

Gerbiami Nissan automobilių savininkai! Įvyko antroji loterija, ir jau žinome, kam atitenka 300 € vertės kuponas automobilio priežiūrai. Laimėtoją rinkome iš visų atsiliepimų gautų pirmojo ir antrojo žaidimo metu. Dėkojame visiems dalyvavusiems.

 

TOLIAU ›

Prieš bekelės maratoną – 2 tūkstančiai kilometrų greitkeliais ir aplinkkeliais

Projekto #iGo2Dakar automobilis „Nissan Navara“ jau įveikė pirmuosius tūkstančius kilometrų. Po važinėjimų į fotosesijas ir įvairius renginius Vilniuje, Mindaugo Plukio ir Andriaus Lauciaus ekipažas trečiadienį pasiekė Havrą – uostamiestį Prancūzijoje, iš kurio krovininiu keltu į Pietų Ameriką keliauja visų Dakaro dalyvių iš Europos technika

 

TOLIAU ›

Dakaro fanų automobiliai – tik su keturių varančių ratų pavara

Dakaro ralyje kiekvienais metais dalyvauja virš 300 transporto priemonių – visureigių, sunkvežimių, motociklų, keturračių bei bagių. Tačiau Dakaro stovyklose – bivuakuose – kiekvieną vakarą zuja keliskart daugiau transporto priemonių. Didelė dalis jų – komandų aptarnaujantis personalas, žurnalistai ir gerbėjai. Šią rolę užims ir projekto #iGo2Dakar komanda – Mindaugas Plukys ir Andrius Laucius.

 

TOLIAU ›

REGISTRUOKITĖS