You Plus

„Nissan Motor Co.“ istorija

„Dabar esame pasiruošę nukreipti savo žvilgsnį į ateitį. „Nissan“ yra pirmaujanti markė Kinijoje, Rusijoje ir Meksikoje“, – dar 2006 m. kalbėjo kompanijos vadovas Carlos Ghosn.

 

TOLIAU ›

Į Afriką – per Pabradės poligoną

Saulėtą, kaip reta šiltą, panašėjančiame į vasarą šeštadienį nuleista Lietuvos automobilių Rally Raid čempionato ir taurės varžybų vėliava.

 

TOLIAU ›

Ką žurnalistai sako išbandę naująjį Nissan Qashqai?

Naujasis Nissan Qashqai jau pasiekė Lietuvos atstovybes. Kaip ir kiekvienas naujas modelis, jis kelia labai daug klausimų. Kas pasikeitė? Kuo geresnis? Kuo kitoks nei ankstesnis modelis? Į šį ir daugelį kitų klausimų sugebėsite rasti atsakymą tik apsilankę Nissan atstovybėje ir patys išbandę naująjį Qashai modelį.

 

TOLIAU ›

Pasirūpinkite savo automobilio salonu

Įsivaizduokite: puiki ir saulėta vasaros diena, ką tik išvažiavote iš automobilių plovyklos. Grožitės saulėje blizgančiu kėbulu. Šokate už vairo ir pasileidžiate greitkeliu link saulėlydžio. O kaip atrodo automobilio salonas?

 

TOLIAU ›

ŽIEMAI PASIRUOŠKITE LAIKU

Nors kol kas to nesijaučia, žiema ateina kasmet. Šie metai nebus išimtis, todėl atšiauriems orams siūlome pasiruošti laiku.

 

TOLIAU ›

Aš renkuosi: Nissan Juke

Marija, 43 metų personalo specialistė, užklausta apie savojo Juke variklio tūrį, atrodė kiek suglumusi. Laikydama kavos puodelį rankoje, ji akimirką stebėjo savo Juke pro kavinės langą ir akimirkai giliai susimąstė. Greitas skambutis vyrui ir viskas paaiškėja. Nuvilnija juoko banga. Dėl vieno, esame tikri - Marija nėra benzingalvė, tačiau meilė jos Juke yra akivaizdi.

 

TOLIAU ›

„NISSAN SIGNAL SHIELD“ – 180 METŲ SENUMO IŠRADIMAS SKIRTAS KOVAI SU MOBILIŲJŲ TELEFONŲ NAUDOJIMU PRIE VAIRO.

Naudotis mobiliuoju telefonu vairuojant ne tik pavojingas užsiėmimas, tačiau daugelyje pasaulio šalių, įskaitant ir Lietuvą, tai daryti draudžiama.

 

TOLIAU ›

SUŽINOKITE, KAM ATITEKO 300 € DOVANŲ KUPONAS NISSAN AUTOMOBILIO PRIEŽIŪRAI BEI TĘSIAME AKCIJĄ!

Gerbiamas Nissan automobilio savininke! Kvietėme jus papasakoti apie savo Nissan automobilį, kodėl jis jums patinka bei dalyvauti 300 € loterijoje, kurios prizas skirtas automobilio techninei priežiūrai.

 

TOLIAU ›

REGISTRUOKITĖS