You Plus

PAPASAKOKITE MUMS, KODĖL JUMS PATINKA JŪSŲ NISSAN AUTOMOBILIS IR LAIMĖKITE 300 € AUTOMOBILIO TECHNINIAM APTARNAVIMUI!

 

Gerbiami Nissan automobilių savininkai!

 

Gerų atsiliepimų kampanija baigėsi, norime Jums visiems padėkoti, kad pasidalinote savo įspūdžiais apie savo automobilius!

 

Įvyko antroji loterija, ir prie p. Valdo iš Vilniaus, pirmojo laimėtojo, prisijungia antrasis laimėtojas, kuriam atitenka 300 € vertės kuponas automobilio aptarnavimui. Laimėtoją rinkome iš visų atsiliepimų gautų pirmojo ir antrojo žaidimo metu.

 

Laiminguoju laimėtoju tapo Marius iš Vilniaus, kuris į klausimą, kodėl jam patinka jo Nissan (1997 m. Nissan PRIMERA 2.0i 96 kW su 308 000 km rida), atsakė: “Patvaresnio, tvirtesnio, stabilesnio, patikimesnio, niekad nepavedusio automobilio dar nebuvau sutikęs. Visiems rekomenduočiau. SR20DE neatsiejama Nissan‘o širdis plakanti kaip laikrodukas ir po 300 000 km. Mylėkite Nissan Primera, kaip aš ir jis niekada jūsų nenuvils! Sėkmės!” Sveikiname Marių ir dėkojame visiems dalyvavusiems! Su laimėtoju susisieksime asmeniškai ir susitarsime dėl prizo atsiėmimo.

 

Visos kampanijos metu sulaukėme daugiau nei 100 atsiliepimų ir mylimų automobilių nuotraukų iš visos Lietuvos! Dėkojame kiekvienam iš Jūsų.

 

Terminai ir sąlygos:

 

Burtų keliu išsiaiškinome laimėtojus, kurie nuo 19.06.2017 iki 31.08.2017 ir 19.06.2017 iki 30.11.2017 pateikė atsiliepimą apie savo automobilį. Su nugalėtoju susisieksime asmeniškai. Prizo – 300 € (įskaitant PVM) vertės dovanų kortelę galima naudoti mokant už iki 300 € (įskaitant PVM) vertės „Nissan“ automobilio techninę priežiūrą oficialiuose „Nissan“ salonuose / įgaliotose remonto dirbtuvėse Lietuvoje. Techninė priežiūra turi būti užsakyta iš anksto (perspėjant kad atsiskaitant bus naudojama dovanų kortelė), o dovanų kortelė – pateikta atstovybei / įgaliotosioms remonto dirbtuvėms atsiimant „Nissan“ automobilį po techninės priežiūros. Įvairių „Nissan“ automobilių techninės priežiūros kaina gali skirtis. Dovanų kortelė padengia techninės priežiūros kainą iki 300 € (įskaitant PVM). Jei sąskaitos suma didesnė, klientas turi pats sumokėti skirtumą. Jei sąskaitos suma mažesnė, skirtumas klientui niekaip negrąžinamas, o dovanų kortelė laikoma panaudota. Dovanų kortelės negalima iškeisti į pinigus ar perduoti jokiam kitam asmeniui. Ji galioja 12 mėnesių nuo ant jos nurodytos datos.