You Plus

PAPASAKOKITE MUMS, KODĖL JUMS PATINKA JŪSŲ NISSAN AUTOMOBILIS IR LAIMĖKITE 300 € AUTOMOBILIO TECHNINIAM APTARNAVIMUI!

 

Gerbiamieji „Nissan“ savininkai!

 

Tikimės, kad džiaugiatės savo „Nissan“ automobiliu. Kad ir kokį modelį vairuojate (visiškai nesvarbu, ar įsigijote jį tik vakar, prieš kelerius ar net dešimt metų), tuo pat, džiaugiamės matydami jūsų atsiliepimus!

 

Dėkojame visiems savininkams papasakojusiems, kodėl Jums patinka Jūsų „Nissan“ automobilis.

 

Loterijos būdu išrinkome vieną laimingąjį savininką, kuriam atitenka 300 € prizas skirtas jo „Nissan“ automobilio techninei priežiūrai. Kuponas atitenka Valdui iš Vilniaus, o apie savo „Nissan X-TRAIL“ (2016 m, rida: 17 000 km) jis parašė: “Talpus, stilingas, patogus, patikimas, ekonomiškas :)”. Sveikiname Valdą ir dėkojame, kad dalyvavote. Asmeniškai susisieksime su laimėtoju ir paaiškinsime, kaip atsiimti prizą!

 

Nenuliūskite jeigu jums nepasisekė. Atsižvelgdami į atsiliepimų gausą ir jūsų aktyvų dalyvavimą, tęsiame akciją ir skiriamą naują 300 € vertės prizą automobilio priežiūrai!

 

Jeigu nespėjote pateikti savo atsiliepimo, nesijaudinkite, dabar turite laiko iki lapkričio 30 dienos. Visi savininkai, kurie pateikė atsiliepimus dalyvaus specialioje loterijoje gruodžio mėnesį. Jos metu padovanosime dar vieną dovanų kuponą!

 

Spauskite toliau esantį mygtuką „DALYVAUKITE IR PATEIKITE ATSILIEPIMĄ“ ir pasidalykite su mumis savo atsiliepimu. Pateikite trumpą informaciją apie savo automobilį ir save, tada parašykite bent vieną sakinį, kodėl Jums patinka Jūsų „Nissan“. Taip pat įkelkite savo „Nissan“ nuotrauką arba asmenukę kartu su juo!

 

Nedelskite: papasakokite, kodėl Jums patinka Jūsų „Nissan“ automobilis, ir galėsite laimėti 300 € vertės techninės priežiūros dovanų kortelę savo automobiliui!

 

Nekantriai laukiame žinių iš Jūsų.

 

DALYVAUKITE IR PATEIKITE ATSILIEPIMĄ

 

Terminai ir sąlygos:

 

Burtų keliu išsiaiškinome nugalėtoją, kuris nuo 19.06.2017 – 31.08.2017 pateikė atsiliepimą apie savo automobilį. Su nugalėtoju susisieksime asmeniškai. Kampanija pratęsiama nuo 19.06.2017 iki 30.11.2017 ir visi savininkai, kurie pateiks naujus atsiliepimus apie savo automobilį (išskyrus laimėtoją iš ankstesnės kampanijos), ir teisingai užpildys visus anketos laukus bei įkraus savo automobilio nuotrauką dalyvauja PAPILDOMO prizo – 300 € (įskaitant PVM) vertės „Nissan“ automobilio techninės priežiūros dovanų kortelės, loterijoje. Laimingasis laimėtojas dalyvavęs kampanijoje nuo 19.06.2017 iki 30.11.2017 bus paskelbtas You+Nissan naujienlaiškyje ir šiame kampanijos puslapyje 2017 metų gruodį. Nissan Nordic Europe OY ir Nissan atstovybių / įgaliotųjų remonto dirbtuvių darbuotojai prizo lošime nedalyvauja. Šią dovanų kortelę bus galima naudoti mokant už iki 300 € (įskaitant PVM) vertės „Nissan“ automobilio techninę priežiūrą oficialiuose „Nissan“ salonuose / įgaliotose remonto dirbtuvėse Lietuvoje. Techninė priežiūra turi būti užsakyta iš anksto (perspėjant kad atsiskaitant bus naudojama dovanų kortelė), o dovanų kortelė – pateikta atstovybei / įgaliotosioms remonto dirbtuvėms atsiimant „Nissan“ automobilį po techninės priežiūros. Įvairių „Nissan“ automobilių techninės priežiūros kaina gali skirtis. Dovanų kortelė padengia techninės priežiūros kainą iki 300 € (įskaitant PVM). Jei sąskaitos suma didesnė, klientas turi pats sumokėti skirtumą. Jei sąskaitos suma mažesnė, skirtumas klientui niekaip negrąžinamas, o dovanų kortelė laikoma panaudota. Dovanų kortelės negalima iškeisti į pinigus ar perduoti jokiam kitam asmeniui. Ji galioja 12 mėnesių nuo ant jos nurodytos datos.