You Plus

PAPASAKOKITE MUMS, KODĖL JUMS PATINKA JŪSŲ NISSAN AUTOMOBILIS IR LAIMĖKITE 300 € AUTOMOBILIO TECHNINIAM APTARNAVIMUI!

 

Gerbiamieji „Nissan“ savininkai!

 

Tikimės, kad džiaugiatės savo „Nissan“ automobiliu. Kad ir kokį modelį vairuojate (visiškai nesvarbu, ar įsigijote jį tik vakar, prieš kelerius ar net dešimt metų), norėtume sužinoti, ką apie jį galvojate! Papasakokite, kodėl Jums patinka Jūsų „Nissan“ automobilis, ir galėsite laimėti 300 € vertės techninės priežiūros dovanų kortelę!

 

Spustelėkite toliau esančią mygtuką „DALYVAUKITE IR PATEIKITE ATSILIEPIMĄ“ ir pasidalykite su mumis savo atsiliepimu. Pateikite trumpą informaciją apie savo automobilį ir save, tada parašykite bent vieną sakinį, kodėl Jums patinka Jūsų „Nissan“. Taip pat įkelkite savo „Nissan“ nuotrauką arba asmenukę kartu su juo!


Norėdami atsidėkoti Jums ir Jūsų „Nissan“ automobiliui, iš visų pateikusiųjų atsiliepimus burtais išrinksime vieną laimėtoją. Ji ar jis gaus 300 € vertės dovanų kortelę savo mylimo „Nissan“ techninei priežiūrai. Matote, kaip paprasta!

 

Nedelskite: papasakokite, kodėl Jums patinka Jūsų „Nissan“ automobilis, ir galėsite laimėti 300 € vertės techninės priežiūros dovanų kortelę savo automobiliui!

 

Nekantriai laukiame žinių iš Jūsų.

 

DALYVAUKITE IR PATEIKITE ATSILIEPIMĄ

 

Terminai ir sąlygos:

 

Prizo – 300 € (įskaitant PVM) vertės „Nissan“ automobilio techninės priežiūros dovanų kortelės – laimėtojas bus atsitiktinai išrinktas iš visų dalyvių, iki 2017-08-31 (imtinai) pateikusių atsiliepimus, reikiamą informaciją bei įkėlusių tinkamą nuotrauką pirmiau nurodytame tinklalapyje. Laimingasis laimėtojas bus paskelbtas You+Nissan naujienlaiškyje ir šiame kampanijos puslapyje 2017 metų rugsėjo mėnesį. Nissan Nordic Europe OY ir Nissan atstovybių / įgaliotųjų remonto dirbtuvių darbuotojai prizo lošime nedalyvauja. Šią dovanų kortelę bus galima naudoti mokant už iki 300 € (įskaitant PVM) vertės „Nissan“ automobilio techninę priežiūrą oficialiuose „Nissan“ salonuose / įgaliotose remonto dirbtuvėse Lietuvoje. Techninė priežiūra turi būti užsakyta iš anksto (perspėjant kad atsiskaitant bus naudojama dovanų kortelė), o dovanų kortelė – pateikta atstovybei / įgaliotosioms remonto dirbtuvėms atsiimant „Nissan“ automobilį po techninės priežiūros. Įvairių „Nissan“ automobilių techninės priežiūros kaina gali skirtis. Dovanų kortelė padengia techninės priežiūros kainą iki 300 € (įskaitant PVM). Jei sąskaitos suma didesnė, klientas turi pats sumokėti skirtumą. Jei sąskaitos suma mažesnė, skirtumas klientui niekaip negrąžinamas, o dovanų kortelė laikoma panaudota. Dovanų kortelės negalima iškeisti į pinigus ar perduoti jokiam kitam asmeniui. Ji galioja 12 mėnesių nuo ant jos nurodytos datos.