MŪSŲ PAŽADAS
JŪSŲ PATIRTIS

NISSAN paslaugos klientams

Jums, kaip privatiems klientams, savo pažadą tesėsime neribotą laiką. Prisijungę prie programos „You+Nissan“, galėsite palaikyti ryšį su mumis.
Būsime Jums nuoširdūs, atviri ir sąžiningi. Pasirūpinsime Jumis. Pažadame.


Bet kokia pagalba bet kur. Tiesiog skambinkite 8 800 30725 Lietuvoje arba +372 606 4072 iš užsienio.

KAINA ATITINKANTI PASLAUGŲ KOKYBĘ

Pažadame geriausią Jūsų "Nissan" automobilio priežiūrą, nes turime gerai apmokytus specialistus, taikome naujausius metodus ir naudojame specialius "Nissan" įrankius. Tiesiog žinome, kaip geriausiai rūpintis Jūsų "Nissan" automobiliu. Taip pat, garantuojame geriausią kainos ir kokybės santykį – užtikrinsime Jums geriausią kainos pasiūlymą, įskaitant originalias "Nissan" dalis bei darbą, nei bet kuris kitas 10 km spinduliu nuo autorizuoto ,"Nissan" serviso esantis kitas servisas, siūlantis lygiavertes paslaugas.

NEMOKAMAS PAKAITINIS AUTOMOBILIS

Pažadame, kad Jūs, būdami "You+Nissan" programos nariais, galėsite toliau išlikti mobilūs, kol Jūsų automobilis bus aptarnaujamas ar remontuojamas servise.
Užsakykite iš anksto, ir Jums parūpinsime nemokamą pakaitinį automobilį ar bent kažkokį alternatyvų mobilumo sprendimą.

PAGALBA KELYJE "NISSAN ASSISTANCE" VISAM GYVENIMUI

Pažadame, kad išliksite mobilūs ištisą parą ir bet kurią savaitės dieną. Jei nutiktų kažkas netikėto, kiekvieną dieną ištisą parą garantuojame pagalbą kelyje, nepaisant Jūsų "Nissan" automobilio amžiaus.

NEMOKAMA TRANSPORTO PRIEMONĖS BŪKLĖS PATIKRA

Pažadame nemokamai patikrinti Jūsų automobilio būklę, kai atvyksite planiniam techniniam aptarnavimui pagal gamintojo nustatytą aptarnavimo grafiką ar remonto darbams. Be to, iš anksto nurodysime visų darbų kainą, todėl žinosite, ką reikia atlikti ir kiek tai kainuos.