You Plus

NISSANCONNECT EV

„NISSANCONNECT EV“ – ĮVADAS

Naudodami „NissanConnect EV“, galite valdyti savo „Nissan LEAF“ iš savo kompiuterio ar mobiliojo telefono. Galite patikrinti įkrovos lygį, pradėti įkrovimą, patikrinti, kada įkrovimas užbaigtas, valdyti oro kondicionierių ir peržiurėti numatomą važiavimo atstumą. Naudojant „NissanConnect EV“ galima analizuoti statistinius vairavimo duomenis ir paversti keliones bei įkrovimą paprastu ir efektyviu procesu.

„NissanConnect EV“ programėlę galite atsisiųsti „iOS“ ir „Android“ sistemoms.

 

Zero emission

PALAIKYKITE RYŠĮ

ATSISIŲSKITE PROGRAMĄ

Sutaupykite laiko ir valdykite savo „Leaf“ per atstumą,
naudodami išmanųjį telefoną.

Get it on Google Play

 

„NISSANCONNECT EV“ - FUNKCIJA „PLAN MY ROUTE“

„NissanConnect EV“ funkcija „Plan My Route“ palengvina vairavimą, padeda suplanuoti kelionę ir rasti artimiausius įkrovimo taškus.

 

„NISSANCONNECT EV“ – NUOTOLINIS VALDYMAS ir STATISTIKA

Dar niekad nebuvo taip lengva važiuoti elektriniu automobiliu. Programėlėje „NissanConnect EV“, įdiegtoje jūsų išmaniajame telefone, arba „Your+Nissan“ portale galite rasti įkrovimo stotis, stebėti akumuliatoriaus naudojimo efektyvumą ir net reguliuoti kondicionierių naudodami nuotolinį valdymą.

• ĮKROVIMO LAIKMATIS: Nuspręskite, kada norite įkrauti savo „Nissan Leaf“, net jeigu nesate netoliese, ir naudokitės jums palankiausiais elektros tarifais.

• KLIMATO VALDYMAS: Programuokite oro kondicionierių iš savo kompiuterio ar išmaniojo telefono, kad jūsų  „Nissan LEAF“ būtų visada paruoštas, kai jums jo reikia.

• MANO VAŽIAVIMO ISTORIJA: Gaukite išsamią savo vairavimo stiliaus ataskaitą ir sužinokite, kur dar galite sutaupyti.

NEW NISSANCONNECT

NAUJOJI „NISSANCONNECT“ – ĮVADAS

 

Su naująja sistema „NissanConnect“ skaitmeninėmis technologijomis naudokitės daug paprasčiau! Išmaniojo telefono integracija, „Bluetooth“ laisvų rankų ryšio ir garso funkcijos, išmanioji navigacija ir integruotos transporto priemonės taikomosios programos – visa tai transporto priemonę pavers neatsiejama jūsų gyvenimo būdo dalimi. Jei jūsų automobilyje yra ši įranga, prisiregistruokite „You+Nissan“ ir aktyvinkite naująją „NissanConnect“ parinktį, leisiančią mėgautis išskirtinėmis paslaugomis. Be to, kad būtų paprasčiau prisiregistruoti ir išnaudoti visus galimus kelionės automobiliu pranašumus, čia rasite visus reikiamus patarimus ir informaciją, kaip naudotis naująja „NissanConnect“ sistema ir jos funkcijomis!

 

 

Vairavimas – rimta ir atsakinga veikla. NissanConnect paslaugomis naudokitės tik tada, kai tai yra saugu. Norint naudotis NissanConnect paslaugomis reikalinga prenumerata, tačiau šios paslaugos bus teikiamos nemokamai 2 metus nuo garantijos pradžios datos. Paslauga ir programos teikiamos tik tam tikrose Europos šalyse ir tam tikruose Nissan modeliuose. Programas gali teikti bendrovei Nissan nepavaldžios trečiosios šalys. Taip pat programos gali būti keičiamos, be išankstinio bendrovės Nissan arba jos agentų įspėjimo, neprisiimant už tai jokios atsakomybės (trečiųjų šalių teikiamų paslaugų laikinas arba visiškas nutraukimas, kiti paslaugų teikimo sąlygų pakeitimai). Norint naudotis kai kuriomis nuotolinio ryšio funkcijomis būtina turėti suderinamą telefoną arba prietaisą, kuris neįeina į standartinio automobilio komplekto sudėtį. Mobiliojo ryšio paslaugas teikia mobiliojo ryšio bendrovės, bendrovė Nissan neturi galimybės tokių paslaugų kontroliuoti. Mobilusis ryšys veikia ne visose vietovėse. Gali būti imamas mokestis už tarptinklinį ryšį ir (arba) duomenų perdavimą. Bendrovė Nissan neatsako už jokius teikiamų paslaugų pasikeitimus, naudojamai įrangai keliamų reikalavimų pokyčius ir kitas su atnaujinimais susijusias išlaidas, kurias gali patirti vartotojas, norintis toliau naudotis teikiama paslauga.