You Plus

TAPKITE LOJALUMO PROGRAMOS «YOU+NISSAN» NARIU IR DŽIAUKITĖS PRIVALUMAIS!

REGISTRUOKITĖS

You+Nissan – vienintelė vieta, kurioje jūs, kaip Nissan savininkas, galite rasti viską, ko tik reikia, kad Nissan automobilį turėti būtų dar maloniau. Pasinaudokite ypatingais pasiūlymais, išskirtinėmis nuolaidomis ir asmeniniams poreikiams pritaikytomis paslaugomis. Čia galite susisiekti su Nissan: pasikalbėti, susitikti su prekybos atstovu ir dar daugiau. You+Nissan visų pirma skirta jums.

„TAKATA“ ATŠAUKIMO KAMPANIJA:

Keletas automobilių gamintojų (tarp jų ir „Nissan“) vykdo automobilių, kuriuose įrengtos „Takata“ saugos oro pagalvės, atšaukimą. Jei ši kampanija taikoma jūsų transporto priemonei, mes jus greitai apie tai informuosime. Jei dar negavote laiško ir norite sužinoti, ar Jūsų transporto priemonė patenka į akciją, spustelėkite toliau pateiktą nuorodą ir pasitikrinkite.
DAUGIAU INFORMACIJOS

VARTOTOJO VADOVAS

Sveikiname įsigijus naują „Nissan" automobilį. Vartotojo vadovas supažindins jus su visais svarbiausiais aspektais, susijusiais su jūsų naujo automobilio nuosavybe, naudojimu bei technine priežiūra. SKAITYTI VADOVĄ

MŪSŲ PAŽADAS JUMS

Jums, kaip privatiems klientams, savo pažadą tesėsime neribotą laiką. Prisijungę prie programos „You+Nissan“, galėsite palaikyti ryšį su mumis. Būsime Jums nuoširdūs, atviri ir sąžiningi. Pasirūpinsime Jumis. Pažadame. SKAITYKITE DAUGIAU

Išskirtiniai Nissan pasiūlymai

Čia pateikiami visi naujausi pasiūlymai, kad išnaudotumėte visas savojo Nissan automobilio galimybes. SKAITYKITE DAUGIAU

Nissan atstovybių paslaugos

Kartu rasime Nissan atstovybę, kuri yra arčiausiai jūsų arba su kuria labiausiai norite bendrauti. SKAITYKITE DAUGIAU

Paslaugos Nissan savininkams

Prieiga prie visos informacijos dėl garantijos, garantijos pratęsimo ir kitų svarbių paslaugų, kaip kad pagalbos kelyje.

Gaukite svarbius pranešimus apie jūsų Nissan, pavyzdžiui, priminimus apie artėjančią techninę priežiūrą arba prireikus atšaukti automobilį.

Individualus aptarnavimas

Keiskite ir naujinkite visą asmeninę informacija, jeigu pageidaujate gauti personalizuotus pasiūlymus ir arba informaciją apie paslaugas skirtas Jums ir Jūsų automobiliui.

Bluetooth ryšiu galima greitai ir lengvai prijungti mobilųjį telefoną prie Nissan.

Turite daugiau nei vieną Nissan automobilį? Jokių problemų. Visus juos galite greitai, paprastai ir veiksmingai tvarkyti sao You+Nissan paskyroje.

NAUJOJI „NISSANCONNECT“ SISTEMA

Išmanioji navigacija, išmaniojo telefono programėlių integracija, patobulintas garsas – tiek daug dalykų, kuriuos turite žinoti apie naująją „NissanConnect“ sistemą. Sužinokite, kaip aktyvinti visas paslaugas ir naudoti daugybę siūlomų funkcijų. Jei norite leistis į naujosios „NissanConnect“ pasaulį, spustelėkite čia.

Nissan NAUJIENOS

Skaitykite paskutines naujienas iš NISSAN PLAČIAU

REGISTRUOKITĖS